Birçok yeni hayal ve umutlarla karşıladığımız 2020 senesinde kişiler hayallerine kavuşmakta bir hayli zorlandı. Depremler, yangınlar, kazalar ve covid 19 salgını derken bu sene herkes için çok zor bir sene oldu. Nihayet sene sonu geldi ve bütün hayallerimizi 2021 senesine bıraktık. Peki, 2021 umulanı verecek mi yoksa yine felaketlerle hayat devam edecek mi?

Toplum olarak zor günler yaşadığımız 2020 yılının bitmesine günler kala 2021 burç yorumları merakla beklenmekte. Astrolojiye göre yeni yılın teması kişisel devrimler ve özgürlük olarak açıklandı. Geride bırakmak üzere olduğumuz 2020 senesinde yaşananlar gerek ülkemizde gerekse dünyada büyük yıkımlara neden oldu.

Bunlardan en önemlisi Çin’in Vuhan kentinde patlak verip tüm dünyaya yayılan covid 19 salgınıydı. Aşı çalışmalarından gelen olumlu haberlerle umutlandık ve bu umutlarımızı 2021 senesine taşıdık. Peki 2021 de bizleri neler bekliyor. Yükselen Koç, yükselen boğa ve yükselen ikizler burç yorumlarıyla başlayalım.

Koç Zincirlerini Kıracak

Oldukça sıkıntılı geçen bir senenin ardından yeni sene size mutluluklar getirmeye hazır. Geçtiğimiz 3 yıl içinde  bazı zor sınavlardan geçmiş olabilirsiniz. Artık yeni sene ile birlikte bu sınavlarının meyvesini toplama zamanı geliyor. Öncü ve yenilikçi bir ruha sahip olan koç burcu 2021 senesinde hayata daha olumlu bakacak. Geleceğe yönelik daha emin adımlar atıp yeni iş fırsatları yaratabilirler. Bu sayede yepyeni arkadaşlar edinip yepyeni ortamlara girebilirsiniz. Sosyal aktivitelere oldukça yatkın olan koç burcu 2021 de hareketli bir sosyal yaşam sizleri bekliyor.

Boğa Çalış Ve Ödülünü Al

2021 sizin için yepyeni iş fırsatlarıyla geliyor. Bu sene iş anlamında güçlü değişimler yaşayabilirsiniz. Bu sayede yaşamınızı yeniden yönlendirip ciddi kazançlar elde etme fırsatı ayağınıza kadar geliyor. Aile hayatında da başarılı bir döneme giren boğalar emeklerinin karşılığını alacak.

İkizler Yeni Ufuklara

İkizler için yeni sene finansal sürprizlerle geliyor. Amacınıza ve hedeflerinize ulaşmak için harekete geçme zamanı geldi. 2021 kendinizi geliştirmek ve kariyer yapmak için çok uygun bir sene olacak. Beklediğiniz iş veya terfi varsa kavuşacaksınız. Ayrıca yeni ilişkilerde kapınızı çalabilir.