2015 Gözlük Modelleri Gözlük Trendi
Bu sezonun gözlük trendini yakalamak istiyorsanız tam da size göre bir yazı ile karşınızdayız. Dünyaca ünlü markalar sezonun en dikkat çeken aksesuarlarından olan güneş gözlüklerini piyasaya sürmüş bulunmakta. Yüz hatlarınıza, ten renginize,sevdiğiniz marka ve modellerde binlerce seçeneğin arasında karar vermekte zorlanabilirsiniz.
Parlak çerçeveler, parlak camlar, 70’li yıllara dönüşün simgesi olan Retro modeller, vintage modeller, bu senenin en popüler gözlüklerinin arasında yer alan transparan, şeffaf camlı güneş gözlükleri,yuvarlak camlar, kare camlı gözlükler, pastel renklerin hakim olduğu çerçeveler,asimetrik çizgiler ve daha birçoğu..
DİTA VON TEESE
Dita markasının en çok konuşulacak olan modellerinden biri de şüphesiz cat eye kedi gözü diye tabir edilen parlak camlı,parlak çerçeveli güneş gözlükleri.Bu modelin yanı sıra kelebek model dediğimiz 8(butterfly),oversized ( büyük boy, büyük beden) modeli, round ( yuvarlak) ve oval modelleri oldukça ince  tasarlanmış modeller.

Dolce Gabbana Güneş Gözlüğü
Çiçek desenli, çiçek detaylı ürünleri sever misiniz ? Bu yıla damgasını vuracak güneş gölüklerinin en başında yer alıyor Dolce&Gabbana ‘nın  Enchanted Beauties adını verdiği koleksiyonu.Swarovski taşlarla işlenmiş,çiçek desenlerinin hakim olduğu  kadınsı havaya bürünmek isteyenler için canlı renklerin bir arada kullanıldığı metal çerçevelerle zenginleştirilmiş harika bir koleksiyon.
Miu Miu Bayan Güneş Gözlükleri
Simetrik biçimlerin ve asimetrik çizgilerin hakim olduğu 2015 yeni sezon Miu Miu güneş gözlüğü koleksiyonunda da taş işlemeler dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra parlak altın(gold) rengi camlar,metal çerçeveler ve renkli çerçeveler oldukça hakim.
Ombre güneş gözlükğü
Birçok ünlü markanın Ombre (sunglasses)  güneş gözlüğü modelleri listelerin en başında yerini almış durumda.
Retro güneş gözlüğü
Bu yaz gözlerinizi saklayamayacaksınız. Saydam cam şu anda en popüler olan güneş gözlüklerinin arasında.Büyükmyuvarlak çerçeve,kedi çerçeve ve kelebek modelleri ,gözü saran oval çerçeve de gözlüklerinin en beğenilen modellerinden.
Pilot Gözlüğü Aviator gözlükleri
Daha da bilindik ismi ile Damla modeli gözlük de diyebiliriz. Pilot gözlüğü olarak yıllardır hayatımızda yer almış olan aviator gözlükler günüzmüzde hala etkisini tüm markaların modellerinde gösterebilmektedir. Bu yaz sezonunda da güneş gözlüklerini içerisinde bu modeli sık sık göreceğiz.  Parlak camlar, tamamen aynalı cam modeller, mavi camın hakim olduğu en güzel tonlar bu modelleri süsleyen 2015 ilkbahar yaz sezonuna damgasını vuracak bir diğer modeller.
Christian Dior Gözlük
Dior So Real gözlük bu senenin en favori gözlüklerinden. Aynalı, yarım aynalı, parlak camlı,gold ve silver detaylı çerçevelerle tasarım harikası. So Real güneş gözlüğü ile 2015 gözlük trendini yakalamak için acele ediniz.