Geçen ay yapılan Miss Model of Turkey yarışması yapıldı. Yarışmanın kazananı ise 16 yaşındaki  Ceyda Toyran oldu. Sosyal medya ve magazin dünyasında 16 yaşındaki bu genç kız çok fazla konuşuldu ve üzerinden aylar geçmesine rağmen konuşulmaya devam ediyor. 15 yaşında Best Model of Turkey yarışmasında birinci olan Melisa İmrak’ta bu durum gibi çok konuşulmayı başlamıştı. Yaşının çok küçük olması insanlar tarafından büyük tepki almaya sebep oldu.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay Best Model of Turkey'in kraliçesi 15 yaşındaki Melisa İmrak olmuştu.

Melisa ise bu durumun gayet yasal olduğunu ve bu sebeple de kimsenin bu durum ile ilgili bir yargıda bulunamayacağını söyledi. Aynı zamanda kendisini Simge Tertemiz ile kıyasladı. Simge Tertemiz’de aynı yarışmada 15 yaşındayken birinci olmuştu. Bunun üzerine Miss Model of Turkey birincisinin de 16 yaşında bir kız olması yeni bir tartışmayı alevlendirdi. Sosyal medyada çok büyük tepki toplarken bazı kişiler de Ceyda Toyran’ı korudu.

Melisa ve Ailesi Açıklama Yaptı!

15 yaşında Best Model of Turkey yarışmasında birinci olan Melisa İmrak büyük bie tepki ile karşı karşıya kaldı. Bu kadar küçük bir yaşta yarışmaya katılması ve üstelik bir de birinci seçiliyor olması sosyal medyada ve çeşitli magazin programlarında büyük tepkilere yol açtı. Bu durum sonrasında Melisa İmrak ve annesi açıklama yapma gereği duydu.

Olayın büyümesi üzerine hem Melisa'dan hem de annesinden bir açıklama gelmişti...

Melisa ” Simge Tertemiz’de 15 yaşında bu yarışmasa birinci olmayı başarmış. Bunun neresi kötü? ” şeklinde konuştu. Aynı zamanda Melisa İmrak ve annesi illegal bir durum olamadığını ve 15 yaşında bu yarışmaya katılma hakkının olduğunu söylediler. İnsanların bu kadar büyük tepki göstermesini anlamadıklarını söylediler. Özellikle sosyal medyada çok acımasız yorumlar yer alıyor.

Ceyda Toyran’a Sosyal Medya Linçi!

Miss Model of Turkey yarışmasında birinci olan Ceyda Toyran son zamanların en çok konuşulan konulardan biri oldu. Henüz 16 yaşında olması herkesin eleştirisine maruz kaldı. Hem fiziği gen de yüzü için söylenmeyen şey kalmadı. Çok acımasız yorumlar yapıldı. Bunun üzerine Ceyda Toyran’ı korumaya geçen bir grupta ortaya çıktı. 16 yaşında genç bir kıza söylenmeyecek ne varsa söylediler. Sosyal medya linçi hala bitmiş değil.

Ancak gencecik bir kıza yapılan yorumlar o kadar kötü ki...